Strategia “Trzy kolory”

Oto jedna z moich “tajnych” strategii, ale tylko dla myślących 🙂

klick

DOKŁADNA INSTRUKCJA

1. Rejestrując się na system “Sygnały Tadeusza” klikamy na wybraną parę walutową.2. Otwiera się grafik wartości wybranej pary walutowej. Patrz na koniec grafika.Tam są linie średnich kroczących.2

3. Kombinacja i stykające się linie pokazują, jaką wykonać transakcję:

a) Żółta-zielona-czerwona = tendencja wzrostowa (wzrośnie kurs)3

b) Czerwona-zielona-żółta = tendencja spadkowa (spadnie kurs)4c) W środku czerwona lub żółta = tendencja neutralna5d) Stykanie się linii czerwonej i żółtej. Żółta wyżej, czerwona niżej = wzrośnie kurs6
e) Stykanie się linii czerwonej i żółtej. Czerwona wyżej, żółta niżej = spadnie kurs7

POMOCNE LINKI

*Wypróbować strategię >>>> kliknij tu!

*Omówić strategię na facebooku z już pracującymi kolegami >>>> kliknij tu!

*Więcej informacji o systemie “Sygnały Tadeusza” >>>> kliknij tu!

klick


Comments

Strategia “Trzy kolory” — 4 Comments

 1. Czyli mam rozumieć, że jeżeli trzy kolory pokazują coś innego a wskaźnik cos innego to mamy nid inwestować i poczekać aż wskaźnik i trzy kolory bedą to samo pokazywać ? To jest bardzo dobra strategia ponieważ wiąże bardzo duże ruchy i mozna zauważyć co w jakim czasie sie zmienia. Jeżeli sygnał pokazuje 10 min interwał to taki mamy ustawić na brokerze ponieważ to jest okres tworzenia sie świecy tak ?

  • Trzy kolory pokazują ogólną tendencję, a wskaźniki sygnałów prognozę dla każdej świecy, która zaczyna lub już się tworzy. Pracując opcjami binarnymi transakcje kończymy w tym samym czasie, gdy świeca się zamyka. Po każdym sygnale jest pokazany czas zakończenia. Właśnie na tym czasie musimy się opierać (oczywiście odrzucając godzinę lub dwie z powodu różnicy stref czasowych).

   Żeby było wszystko jasne, warto poczytać książkę B.Rokfeler, zwłaszcza kilka rozdziałów:
   8.Słupek cenowy inaczej:świece japońskie;
   10.Wyznaczanie linii trendu;
   12.Wykorzystanie linii dynamicznych

   Książkę znajdziesz tu: https://app.box.com/s/kfiqhl1q1h73yg9vvdez

 2. Witam,
  Przede wszystkim dziękuję za “Trzy kolory” i informację. To świetna sprawa z kolorami. Ale mam jeszcze takie pytanie – czy z trzema kolorami można wykonywać jednogodzinne transakcje? Wczoraj próbowałam, ale z 5 min, ponieważ z dłuższymi na 25 min miałam dziwną sytuację. Sygnały pokazują jedno, a trzy kolory drugie. Zrobiłam z trzema kolorami i się nie udało, a z sygnałami wszystko ok. A czasami i z sygnałami nic nie wychodzi.

  • Witam,
   Oto kilka spostrzeżeń.
   1. Jak pracujemy z opcjami binarnymi, to bardzo ważny jest moment zakończenia transakcji. Jak tylko wykonujemy transakcję, to musimy zakończyć ją w tym momencie, w którym nam na to wskazuje sygnał (zamyka się świeca). Wartości nigdy nie zmieniają się jednakowo. One wzrastają i opadają. Patrz na ten przykład:

   Dlatego tak bardzo ważne ustawić czas zakończenia transakcji. Skoro wykonywaliście 5 minutowe transakcje, a sygnały pokazują się co 10, 15 lub 60 minut, to tutaj mogła być przyczyna nieudanych transakcji.

   2.Na podstawie trzech kolorów można pracować na dwa sposoby:
   a) wykonywać transakcje tylko wtedy, gdy zgadza się info trzech kolorów i pokazywany kierunek wskaźników sygnałów
   b) wykonywać transakcje na podstawie wskaźników sygnałów. Jeżeli nie udała się nam transakcja, warto wykonać serię transakcji. Również na podstawie trzech kolorów.

   3. Wypróbować na koncie kilka sposobów demo. Jak postanowisz wziąć się za demo, zapisz sobie w “dzienniku” np:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixty seven ÷ = sixty seven

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.